alebo nájdi dovolenku:

Z lekárne eTabletka

Navigácia: LEKAREN-ETABLETKA >

Artelac Spray očný sprej 10 ml

Značka:

Kategória: Oči a uši

Popis:

Sterilný očný roztok vo forme spreja, ktorý pôsobí ako očný lubrikant a podporuje všetky tri vrstvy slzného filmu. Poskytuje intenzívne zvlhčenie a dodáva osviežujúci pocit. Je určený na okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od príznakov suchého oka, ako sú unavené, namáhané oči, pocit cudzieho telesa v oku, pocit pálenia a/alebo nadmerného slzenia. Je vhodný na aplikáciu do otvorených aj zatvorených očí (na viečka).

Použitie

Roztok sa podľa potreby 1-2x vstrekne na zatvorené viečka/do oka. Pred použitím je potrebné vybrať z očí kontaktné šošovky. Pri prvom použití alebo ak fľaštička nebola používaná dlhšiu dobu je potrebné opakovane stláčať mechanizmus pumpičky.
Dĺžka používania nie je obmedzená.

Upozornenie

  • Ak sa u vás vyskytnú alergické reakcie, ihneď ukončite používanie prípravku.
  • Pokiaľ zaznamenáte pretrvávajúce ťažkosti alebo podráždenie, prestaňte prípravok používať a poraďte sa so svojím lekárom.
  • Pri použití iného očného prípravku alebo opätovným nasadením kontaktných šošoviek počkajte približne 15 minút, aby sa predišlo prípadnej kontaminácii roztoku vo fľaške, nedotýkajte sa hrotu fľašky prstami ani inými predmetmi.
  • Osahuje drobné plastové diely, ktoré môžu deti prehltnúť. Nebezpečie udusením. Preto uchovávajte tento prípravok mimo dosahu detí.

Cena:
10.70 EUR s DPH
Naspäť

f share

Iné varianty tohto produktu


...