alebo nájdi dovolenku:

Online lekáreň

Navigácia: INTERNETOVA-LEKAREN >

Topnatur vláknina pre deti 100 g

Značka: TOPNATUR

Kategória: Zdravie | Lieky

Popis:

Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje zmes rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, ktorá v kombinácii s vodou sa mení na gélovú hmotu. Inulín je zase prebiotikum, ktoré pomáha v raste a rozmnožovaní prospešných baktérií. Obsahuje aj 7 kultúr probiotických baktérií.

Nepoužívajte: U detí do 6 mesiacov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Prípravok sa užíva 20 minút pred jedlom.Dodržujte doporučené dávkovanie!

  • deti od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca: 2,5g denne (pol odmerky) rozmiešať v 100 ml tekutiny
  • deti od 12 mesiacov: 5g 1-2 krát denne rozmiešať v 100 ml vody alebo ovocnej šťavy a vypiť. Na zapitie podajte ďalších 100 ml vody alebo ovocnej šťavy.

Zloženie: OVSENÝ extrakt (22% beta glukánov), inulín, arabská guma, xanthan, guma guar, živé kultúry: Bifidobacterium breve PXN25, Bifidobacterium infantis PXN27, Lactobacillus acidophilus PXN35, Lactobacillus delbrueckii susp. bulgaricus PXN39, Lactobacillus casei PXN37, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Streptococcus thermophilus PXN66 (mesačný úbytok 1 - 2 %)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Parametre:

Koľko dní Vám vydrží balenie: 30

Cena:
6.47 EUR s DPH
Naspäť

f share

Iné varianty tohto produktu


...